НЕ ЗАБУДЬТЕ ЗАПЛАТИТИ ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК!!!

Дата: 16.07.2018 16:47

Степанецька сільська рада об’єднаної територіальної громади Черкаської області повідомляє громадян, власників та користувачів земельних ділянок, що сума нарахованого податкового зобов'язання підлягає сплаті протягом 60 днів  з дня вручення податкового повідомлення рішення (до 01 серпня 2018 року) відповідно до пункту 287.5 статті 287 та підпункту 288.7 статті 288, розділу XII Податкового кодексу Україну.

Від сплати земельного податку  звільняються:

-  інваліди I і II групи;

-  фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років;

- пенсіонери (за віком);

- ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту";

- фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Звільнення від сплати податку за земельні ділянки, передбачене для відповідної категорії фізичних осіб пунктом 281.1 цієї статті, поширюється на земельні ділянки за кожним видом використання у межах граничних норм.

У разі несплати в установлений строк податкового зобов'язання, визначеного в наданому податковому повідомленні-рішенні, застосовується штраф та нараховується пеня у порядку і розмірах, передбачених ст. 126 і 129 Податкового кодексу України, виникає право податкової застави на майно платника податків і таке податкове зобов'язання буде визнано податковим боргом. Контролюючим органом буде вжито заходів з погашення податкового боргу у порядку, встановленому законодавством.

У разі незгоди із сумою податкового зобов'язання, визначеного у наданому податковому повідомлені-рішенні, зазначене податкове повідомлення рішення може бути оскаржено з дотриманням вимог статті 56 Податкового кодексу України в адміністративному або  судовому порядку.