A A A K K K
для людей із порушенням зору
Степанецька громада
Черкаська область, Черкаський район

Зіграні матчі чергового туру серед найсильніших аматорських футбольних команд області

Дата: 25.06.2018 20:40
Кількість переглядів: 572

Фото без опису

23 червня на нашому стадіоні Маракана відбувся черговий матч між командами ФК "Росава- Наша Ряба" с. Степанці , яка займає 5 місце в турнірній таблиці та СК "Ніка" с. Родниківка, яка займає 10 сходинку.

Після минулої  поразки та втрати очок Степанчани були налаштовані лише на перемогу, і  вже на 21 хвилині рахунок відкрив Олексій Конюша.(1:0) Після низки атак "Росави" на 40 хвилині м'яч у ворота суперників забив  Олександр Панічев. Рахунок першого тайму 2:0, на користь «Росава-Наша Ряба»

На другий тайм господарі вийшли з ще більшою впевненістю на перемогу, і почали активно атакувати ворота СК "Ніка". Так , на 57 хвилині Микола Касяненко не схибивши поповнив рахунок на табло 3:0. Вдало зіграла заміна головного тренера, і вже на 67 хвилині Дмитро Чорноіван реалізовує свій перший гол в чемпіонаті 2018 року. Рахунок 4:0.  На 87 хвилині, вдало обійшовши  всіх захисників, Максим Головко влучно заносить м'яч у ворота. Рахунок 5:0. І знову  не залишивши шансу воротарю на 90 хвилині найкращий бомбардир (згідно результатів таблиці) Олександр Панічев приносить 6-й забитий м'яч  команді.

Рахунок по закінченню гри 6:0. Впевнена перемога!

«Росава-Наша Ряба» - СК «Ніка» - 6:0

Голи: 21' О. Конюша, 40' 90' О. Панічев, 57' М. Касяненко, 67' Д. Чорноіван, 87' М. Головко.

Наступну гру Степанчани проведуть 30 червня 2018 року на стадіоні Маракана, с.Степанці, о 17.00 годині. Запрошуємо всіх вболівальників підтримати команду.

Висловлюємо щиру подяку вболівальникам і нашому спонсору - керівництву ПрАТ "Миронівська птахофабрика".