СКОРО В ГРОМАДІ БУДЕ ПРАЦЮВАТИ СВІЙ НОТАРІУС

Дата: 19.06.2018 19:32

1січня 2016 року набрав чинності Закон України від 20.10.2014р. №1709 VІ “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо деяких питань спадкування», відповідно до положення якого органи місцевого самоврядування наділяються повноваженнями щодо оформлення спадкових прав. На 13.06. цього року Черкаською ОДА було ініційовано проведення наради для надання роз’яснення по застосуванню вищезгаданого Закону, в якій прийняв участь і Степанецький  сільський голова, Олександр Яременко. Результатом  наради стало рішення керівництва нашої громади про створення робочого місця для спеціаліста по вчиненню нотаріальних дій з видачі свідоцтва про право на спадщину. Для мешканців нашої громади це надасть низку переваг, так як, ця послуга буде значно дешевшою і більш доступнішою в плані строків та місця оформлення документів.