Хвала і пошана нашим медичним працівникам

Дата: 18.06.2018 16:04

15 червня в м.Канів у приміщені Будинку Рад відбулося урочисте привітання працівників медичної галузі із їх професійним святом .

На цю зустріч прибули також представники Степанецької ОТГ для того, щоб всіх привітати зі святом та відзначити грамотами та подяками медичних працівників, які віддають свій вагомий внесок у цій не легкій справі на території нашої громади. Юлія Вікторівна Мітакі, заступник голови з гуманітарних питань, особисто привітала та вручила відзнаки та чарівні квіти нашим медикам зі словами вдячності від усієї громади за їхню відданість і турботу про найцінніший дар – про наше з вами здоров’я. Та, нажаль, на урочисту зустріч прибули не всі медики нашої громади, тож Юлія Вікторівна наступного дня відвідала їх вдома, щиро привітала, вручила подяки та квіти, тож, свято медика не пройшло осторонь, навіть тих, хто не був на заході.