Черкаська область, Черкаський район

7 тур вищої ліги чемпіонату Черкаської області з футболу

Дата: 14.06.2018 21:56
Кількість переглядів: 743

9 червня 2018 року на стадіоні Маракана відбувся 7 тур вищої ліги чемпіонату Черкаської області з футболу. В  боротьбі за перемогу  зустрічалися команди ФК  « Росава- Наша Ряба» с. Степанці та команда «Олімп» м. Кам’янка .

Після впевненої перемоги з ФК « Златокрай -2017» з рахунком  1:4,який очолював турнірну таблицю обласного чемпіонату, наша команда  на матч з « Олімпом», який займає 8 сходинку, була налаштована лише на перемогу.

Перші хвилини зустрічі показали,що боротьба буде запеклою, і що не варто спиратися на місце в турнірній таблиці. Всі 45 хвилин гравці активно атакували ворота один одного. Господарями поля було створено багато , але нажаль не реалізованих, гольових моментів , тому рахунок так і залишився не відкритим.

На 2й тайм , після  оцінки суперників, після ряду замін та настанов тренерів,на поле  команди вийшли з ще більш бойовим настроєм, адже на кону 3 цінні очки,  і команди в рівних силах знову почали запеклу боротьбу.  Знову низка зірваних атак господарів.  За не допустиму поведінку на полі гравець                  « Олімпу», отримав жовту карточку.  Напруга на полі зросла, 13 хвилин до кінця гри, а рахунок 0:0.

І вже на 79 хвилині,  після  передачі Бовшика Вадима(16), за м’яч вдало поборовся Болюк Олександр(18)і вправно обігравши суперника забив м’яч у ворота.  Чим зірвав овації вболівальник та тренерів.

За останні 10 хвилин команда суперників намагалася вирівняти рахунок, але «Росава» гідно витримала всі атаки.

Фінальний свисток зафіксував кінцевий результ  1:0.