ЗМІНИ В КОЕФІЦІЄНТАХ НОРМАТИВНОЇ ГРОШОВОЇ ОЦІНКИ ЗЕМЛІ

Дата: 06.06.2018 13:17

Офіс великих платників податків ДФС на своєму  офіційному сайті (htt://officevp.sfs.gov.ua) повідомив, що з 17.07.2018р. набирає чинності наказ Мінагрополітики від 27.03.2018 р. №162, яким внесено зміни до Порядку нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, затверджений наказом  Мінагрополітики від 25.11. 2016 р. №489 (далі Порядок).

Порядком передбачено,що з 17.07.2018 р. для земельних ділянок, інформація про які не внесена до відомостей Держземкадастру та у разі якщо у відомостях відсутній код Класифікації видів цільового призначення земель для земельної ділянки, коефіцієнт, який характеризує функціональне використання  земельної ділянки (КФ) при розрахунку її нормативної  грошової оцінки, застосовується із значенням 3,0.

Таким чином , платники, які мають земельні ділянки, інформація про які не внесена до відомостей Держземкадастру та у разі якщо у відомостях Держземкадастру відсутній код Класифікації видів цільового призначення земель для земельної ділянки, повинні подати до контролюючих органів уточнюючі податкові декларації за ІІ півріччя 2018 року з новою довідкою ( витягом) про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яка видана з врахуванням вимог Порядку (з 17.07.2018р.), як це передбачено ст.286 ПКУ.