В ПАВЛІВЦІ ЮВІЛЕЙ

Дата: 06.06.2018 12:23

В селі Павлівка 4 червня святкував свою 80 річницю Ринденко Володимир Трохимович, місцевий житель, який прожив у цьому селі майже все своє життя. За свій довгий вік працював і шахтарем, і трактористом в рідному селі, разом зі соєю дружиною Тетяною підняв на ноги трьох дітей, заслужив довіру та повагу в односельчан. Тож від імені сільського голови Олександра Івановича Яременка та Валентини Іванівни Балинської,  депутата Степанецької сільської ради із такою поважною датою ювіляра привітав Леонід Миколайович Дука виконуючий обов’язки старости Павлівського старостинського округу. На згадку про цей день Володимир Трохимович отримав багато теплих слів та подарунок, за який був щиро вдячний керівництву Степанецької ОТГ.