І ШКІЛЬНЕ ПОДВІР'Я ЗНОВУ ОЖИЛО

Дата: 05.06.2018 12:01

Сонце, літо, дитинство – що ще може буть прекраснішим?

У селі Павлівка Степанецької ОТГ 2 червня відбулося прекрасне дитяче свято «Сонце обігріє дітей».

І, хоча школа в цьому селі закрита, та її шкільне подвір’я знов наповнилося дитячим дзвінким сміхом та радісними голосами завдяки молодій, талановитій жінці – Тетяні Олегівні Яременко,

яка продовжила в Павлівці роботу своєї сестри Юлії Мітакі і взяла на себе не легку ношу завідуючої сільським клубом. Адже саме вона є організатором цього заходу. Для сільської малечі було проведено конкурс дитячого малюнку,

співочий конкурс «Караоке» та спортивне змагання «Веселі старти», де вони змогли вволю набігатися та настрибатися, адже дитинство дається тільки раз в житті.

А Леонід Миколайович Дука, виконуючий обов’язки старости теж брав активну участь у змаганнях – він був членом поважного журі, хоча із юнацьким запалом вболівав за кожну команду, тому важко йому довелося обирати переможців, та перемогла все-таки дружба.

І в кінці свята всі дітки отримали подарунки та солодощі від Валентини Балинської,

яка вже традиційно виступає щедрим спонсором усіх свят та різних заходів, які проходять у цьому селі.

Тож нехай це дитяче, сонячне свято залишається в кожному серці добрим спомином, який завжди зігріє душу, щоб не сталось із нами на дорогах життя.