А У НАС "ВЕСЕЛІ СТАРТИ"!

Дата: 25.05.2018 16:06

Фото без описуФото без опису

З нагоди святкування Дня Європи, у дитячому садочку «Білочка», що розташований у селі Степанці Степанецької ОТГ, 25 травня поточного року пройшло чудове свято для дітлахів , яке має назву «Веселі старти» з метою формування здорового способу життя, залучення малюків до фізичної культури, виховання змагального досвіду, спритності, уваги та кмітливості.

Дружною юрбою висипала дітвора на зелений килим ігрового майданчика, немов сипнув хто різнобарвні намистинки, сміх, гамір, метушня.

Але пролунала команда їхнього інструктора з фізичного виховання ,Віолетти Олександрівни до шикування – і барвисті намистинки вистроїлись, мов на нитку - в одну пряму лінію, а в оченятах цікавість і готовність творити чудеса.

Із привітальним словом до учасників змагання звернулася Юлія Вікторівна Мітакі, заступник сільського голови з гуманітарних питань, бажаючи їм успіхів і перемоги.

Як же старанно вони виконували всі вправи, а з якою завзятістю, геть по-дорослому вели запеклу боротьбу за перемогу у змаганнях між командами.

Навіть у змаганні з перетягування канату,

поводилися як справжні дорослі спортсмени.

І стрибки у мішках, і попадання в ціль м’ячиком,

і біг з перешкодами,

і творчий конкурс малюнків своїх мрій –

все вмістило в собі це веселе дитяче свято.

А як же вони очікували, коли їм вручатимуть призи, із дитячою безпосередністю кожен відчував себе переможцем, героєм, але по-дитячому , без заздрості і злоби.

Всі дітки отримали яскраві розфарбовки та солоденькі смаколики,

і з повним відчуттям гордості і щастя пообіцяли старанно готуватися до наступного свята.

Підтримати старших товаришів також прийшли малюки із меншої групи, які вболівали за своїх друзів.

Організатором такого сонячного та світлого дитячого свята виступив відділ молоді та спорту Степанецької ОТГ. Тож маємо надію, що майбутнє наших дітей у надійних та дбайливих руках.