Кубок Канівського району з футболу

Дата: 03.05.2018 16:08
Кількість переглядів: 719

Фото без опису

З нагоди Всеукраїнського дня футболу 29 квітня на стадіоні «Маракана»  с. Степанці проведено Кубок Канівського району з футболу. Захід відбувся за спільної організаційної підтримки федерації футболу Канівського району та фізкультурно-оздоровчого клубу «Колос».

На змагання прибули команди з сіл Ліпляве, Таганча, Степанці, збірна команда Канівської районної ДЮСШ «Колос». За результатами жеребкування визначились наступні. В першій грі зустрічались команди с. Ліпляве та Канівської районної ДЮСШ «Колос». Основний час гри завершили нічиєю за рахунком 2:2. За результатами пробитих 11-метрових ударів у фінал вийшла команда ліплявських футболістів.

У другому матчі між командами «Росава» с. Степанці та с. Таганча перемогу здобули господарі змагань.

За результатами змагань 1 місце, кубок та медалі виборола команда футболістів  с. Степанці, 2 місце у команди с. Ліпляве, третіми стали гравці команди с. Таганча. Призери нагороджені медалями та грамотами.

З 27 травня розпочинається перше коло Чемпіонату Канівського району з футболу. Запрошуємо команди сільських рад,  колективи фізкультури району, підприємства  для участі в Чемпіонаті. Термін подачі попередньої заявки до 24.05.2018 (телефони для довідок – 0973008164, 3-74-85, 0967373646, Момро Василь Анатолійович, Галушка Юлія Володимирівна).