Озеленюй свій рідний край

Дата: 27.04.2018 09:45

Фото без описуВесна повністю вже увійшла в свої права. Скрізь зелено , свіжо та гарно. Подвір`я дитячого садочку "Білочка",яке розташоване в мальовничому селі Степанці, теж по-весняному причепурилося і заквітчалося, немов віночок.

Адже 25 квітня керівництво разом із батьківським комітетом організувало день озеленення території біля дитячого садочку. Батькам було запропоновано зробити гуртом таку добру справу, яка залишить про себе згадку не на один рік, батьки активно підтримали цю ідею - і ось результат!

Клумби стали багатшими на прекрасні екземпляри різних квітів, а вздовж огорожі вишикувались тендітні, білокорі берізки, які через пару років захищатимуть малюків від спекотного літнього сонечка.

Всі працювали з великим інтузіазмом, адже це подарунок для наших дорогих дітлахів. А вкладати свої сили і свій час в дітей - це найцінніші інвестиції, тому, що наше майбутнє продовжується в наших нащадках.

Фото без опису Тож щира подяка організаторам та батькам, які брали участь у цій акції.