Енергозберігаючі технології вже працюють на благо Степанецької ОТГ

Дата: 26.04.2018 12:57

За установленою «традицією» вартість тарифів на житлово-комунальні послуги в Україні збільшується щороку.

Нинішній рік також не стане винятком. Уряд вирішив не затьмарювати новорічні свята повідомленнями про черговий перегляд цін на комунальні послуги, підвищення яких, швидше за все, стартує після закінчення опалювального сезону.

У Мінекономрозвитку прогнозують, що в поточному році вартість опалення і гарячої води може зрости на 20%. Це буде в тому випадку, якщо уряд прийме рішення підвищити вартість газу для споживачів.

Тому питання скорочення споживання газу сьогодні дуже важливе для України, і керівництво громади приділяє йому постійну увагу. Відмова від дорогого імпортного газу та перехід на тверде паливо комунальних установ громади, реальний вихід з ситуації, що дозволить суттєво зекономити бюджетні кошти.

Перший крок в напрямку економії ресурсів громада зробила 19 квітня 2018 року в амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Мартинівка, провівши пуско – налагоджувальні роботи нового сучасного економічного твердопаливного котла, який може працювати на дровах, вугіллі та паливних брикетах. Встановлення такого обладнання дасть змогу в декілька разів здешевити тепло та значно збільшити температуру в приміщеннях, тому 156,00 тис. грн. бюджетних коштів витрачених на придбання та встановлення нового котла повернуться в бюджет шляхом економії вже за рік -два.

Газовий котел, що опалював амбулаторію загальної практики сімейної медицини с. Мартинівка залишився, як резервний.

Керівництво громади й надалі впроваджуватиме енергозберігаючі технології з метою зменшення споживання природного газу.