Життя прожити - не поле перейти

Дата: 24.04.2018 14:49

Фото без опису23 квітня поточного року Чумакова Наталія Зіновіївна - найстаріша жителька Степанецької ОТГ, яка проживає в селищі Копіювата відсвяткувала свій сторічний ювілей. Іменинниця прожила не просте життя. Народилася вона в селі Литвинець на Канівщині , в багатодітній сім`ї, закінчила 3 класи місцевої початкової школи. Потім допомагала батькам у догляді за молодшими дітьми та веденні домашнього господарства. З 1933 року по 1939 рік разом з батьками проживала на території Росії в Сибірському краї. Війна закинула Наталію разом із батьками до села Копіювата, після страшних воєнних років сім`я переїхала жити в селище Копіювата. Наталія Зіновіївна пішла працювати в рільничу бригаду ланковою в радгосп Мартинівського цукрозаводу. В 1957 році виїхала до АР Крим, де проживала та працювала на різних роботах до 1967 року, потім повернулася до рідного селища, де і прожила вже майже все своє життя. Народила та виховала трьох донечок: Лідію, Любов та Надію. Працювала все життя в радгоспі Мартинівського цукрозаводу дояркою, потім за станом здоров`я - сторожем аж до виходу на пенсію. За добросовісну працю має подяки та почесні грамоти. В 2010 році, як ветеран ВВв отримала медаль "65 років Перемоги в Великій вітчизняній війні 1941-1945 рр". На даний момент проживає в рідному селі зі своєю наймолодшою дочкою Надією, яка і доглядає свою пристарілу матір, оточує її турботою та ласкою. З таким чудовим святом ювілярку привітав голова Степанецької ОТГ Олександр Яременко разом зі своїм заступником Юлією Мітакі та секретарем  Степанецької сільської ради Наталією Вовчинською, також іменинницю вітав виконуючий обов`язки старости Копіюватського старостинського округу Загородній Володимир Васильович. На честь ювілярки прозвучало безліч теплих слів, також вручено квіти та подарунки на згадку про таке чудове свято. Тож нехай доля дарує цій чудовій людині прожити свої роки, які їй ще подарує Господь, в доброму здоров`ї та ясному розумі, в колі своїх рідніх та близьких людей.