Ляльковий театр - це свято дитинства

Дата: 17.04.2018 10:58

Весело та гамірно було днями у Мартинівському НВК що на Канівщині. Тут зібралась майже вся сільська дітвора — малеча з садочка та початкових і старших класів місцевої школи. Саме у с. Мартинівка за сприяння благодійного фонду «Урожай-громаді» приїхали з виставою яскраві й позитивні, визнані майстри театрального жанру — артисти Черкаського академічного театру ляльок.

І діти, і вчителі ,і гості просто у захопленні від вистави, яка виявилась дуже цікавою. Ляльковий театр подарував дітям справжнє свято та незабутні враження від побаченого. Вони змогли насолодитися героями звичайної української казки «Колобок».

Степанецький сільський голова Яременко Олександр Іванович, в. о. старости Мартинівського старостинського округу Бусля Алла Василівна висловлюють щиру подяку Черкаському академічному театру ляльок за казку та позитивні емоції дітей, бажають здоров’я, успіхів у нелегкій, відповідальній роботі всім акторам.