Вогонь бере - та більш не повертає

Дата: 13.04.2018 09:19

Пригріло сонечко, просушило травичку, торішнє листя, погода щодень стає весняною, теплішою. Киплять громадські роботи по прибиранню присадибних ділянок, люди вигрібають торішній сухий хмиз, палять його , розчищають садки. Але не слід забувати про те, що вогонь не прощає недбалого до себе ставлення, і не втрачає нагоди вирватися із під контролю. Саме так і трапилося в селі Горобіївка 11 квітня в другій половині дня, коли через халатне відношення до вогню одного із жителів села, Чупилки Василя Антоновича виникла пожежа. Чоловік лише хотів випалити зарослі дерези, але забув про правила безпеки, не приглянув за вогнищем, а воно дало про себе знати. Спочатку наробило лиха самому горе-господарю,поглинувши дровник, потім добралося до сараю, і ледь не позбавило бідолашного даху над головою. Але на цьому вогонь не спинився - перебігши поле, добрався до молоденького лісу, а там - не далеко і до соснового бору. На щастя, пожежа не залишилася не поміченою - її вчасно побачила сусідка Василя - Явдокія Потужня, яка негайно зателефонувала до інших сусідів та до виконуючої обов`язки старости Світлани Іванівни Святун. Староста, прибувши до місця пожежі на велосипеді, не втрачаючи дорогоцінного часу, викликала пожежну службу та місцевого лісника Коваленка Сергія Миколайовича. Спільними зусиллями та злагодженими діями пожежу було локалізовано майже вчасно, без людських жертв та глобальної матеріальної шкоди. На допомогу також прибули небайдужі сусіди: Олексій Федорович Калініченко зі своєю дружиною Марією Антонівною та Олександр Потужній, які не залишили свого сусіда в біді. Добре, що є ще люди, які не відсторонюються від чужого нещастя, які підставляють своє плече, коли це необхідно. Але потрібно завжди пам`ятати, що з вогнем погані жарти, він якщо візьме - більше не поверне.