Фестиваль-конкурс "Мистецький дивокрай Черкащини - 2018" розпочато

Дата: 10.04.2018 18:53

6 квітня, весняного сонячного дня у Беркозівському сільському будинку культури пройшов фестиваль-конкурс дитячої художньої творчості "Мистецький дивокрай Черкащини-2018".

Такі фестивалі проводяться для того, щоб відкрити нові юні обдарування, щоб втілити дитячі заповітні мрії, поповнити ряди української зіркової еліти. Участь приймали учні із Мартинівської, Степанецької, Малоржавецької та Беркозівської шкіл.

Оцінювало здібності дітей уважне і компетентне жюрі у складі:Юлія Вікторівна Мітакі - заступник сільського голови; Тетяна Миколаївна Дорошенко - начальник відділу освти; Тетяна Миколаївна Педченко - директор КЗ "Центр культури і дозвілля Степанецької об`єднаної громади";Марина Віталіївна Індутна - музичний керівник КЗ "Мартинівський навчально-виховний комплекс І-ІІІ ступенів"; Марина Кузьмівна Карпич - директор Копіюватського сільського будинку культури. Привітав усіх присутніх виконуючий обов`язки старости Беркозівського старостинського округу Іван Васильович Вощан, також до слова були запрошені Юлія Мітакі та Тетяна Дорошенко, які побажали конкурсантам успіхів та перемоги.

Юні артисти подарували своїм глядачам безліч позитивних емоцій, концерт відкривав чудовий духовий оркестр Будинку школярів та юнацтва Канівської районної ради на базі КЗ "Мартинівський НВК І-ІІІ ступенів" маршем "Рідний край"під керівництвом Царенка Сергія Андрійовича потім прозвучали прекрасні пісні у виконанні вокалістів,також настрій присутніх піднімали запальними танцями, звучав дотепний гумор, а ще на сцені проходили грандіозні театральні перевтілення, демонструвалися окремі уривки із відомих художніх творів, як наприклад "За двома зайцями".

А в Богданчика Царенка, учня Мартинівської школи на цей гарний день припало іще одне свято - День Народження, тож його щиро привітали із цією подією і його колектив, і вчителі , і всі присутні, що були на цьому заході. Відведений для конкурсу час пролетів не помітно, було цікаво і захопливо спостерігати за тим, як діти майстерно відкривали всі грані свого таланту, як старалися, як переживали, щоб усе вдалося, не менше за своїх вихованців хвилювалися і їхні наставники та вчителі. Та підсумки підбито, визначені учасники наступного етапу фестивалю в таких номінаціях:

вокал, вікова категорія 8-12 років - Мітакі Ангеліна з піснею "Журавлина доля" Степанецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, художній керівник Алла Козак;

вокал, вікова категорія 12-15 років - ансамбль "Лілея" у складі Чабан Анастасії,Яременко Даринки та Лагодіч Вікторії з піснею "Грай, музико, грай" Степанецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, художній керівник Алла Козак;

вокал, вікова категорія 15-17 років - Горощенко Зоряна з піснею "Красива весна"КЗ Мартинівський НВК І-ІІІ ступенів художній керівник Ніколаєва Тетяна;

інструментальне виконання - духовий оркестр Будинку школярів та юнацтва Канівської районної ради на базі КЗ "Мартинівський НВК І-ІІІ ступенів" під керівництвом Царенка Сергія Андрійовича;

хореографія - танцювальний колектив "Ексклюзив"із композицією "Їжаки в тумані" Степанецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів художній керівник Чернова Наталія;

театральне мистецтво - художній колектив КЗ"Беркозівський НВК І-ІІ ступенів" з уривком із п`єси Михайла Старицького"За двома зайцями", художні керівники Пасічна Наталія Олександрівна та Коваленко Людмила Олександрівна,

а ще Танасієнко Назар із гумором від Павла Глазового "Залізний характер" КЗ "Мартинівський НВК І-ІІІ ступенів, художній керівник Ніколаєва Тетяна.

Всі конкурсанти були сильними, показали високу майстерність, за якою криється наполеглива праця та невичерпна енергія юних талантів. Тож будемо із нетерпінням ждати наступного етапу змагань обласного рівня із надіями на блискучі перемоги.