І етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників стартував і в Степанецькій ОТГ

Дата: 29.03.2018 12:06

З метою навчання підростаючого покоління правил безпечної поведінки, навичок індивідуальних та колективних дій в різних життєвих і надзвичайних ситуаціях, формування у дітей поваги до професії пожежника, залучення молоді до вивчення історії пожежно-рятувальної служби, розвитку та виявленню особистих творчих здібностей дітей та підлітків, популяризації серед дітей і молоді здорового й активного способу життя на базі Малоржавецького сільського клубу. 28 березня 2018 року о10.00 розпочався І етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників. У цьому конкурсі взяли участь чотири дружини Степанецької ОТГ:

-Дружина "Прометей" КЗ"Малоржавецький НВК І-ІІІ ступенів";

-Дружина "Пульс життя" КЗ"Мартинівський НВК І-ІІІ ступенів";

-Дружина "Оберіг" КЗ"Беркозівський НВК І-ІІ ступенів";

-Дружина "Рятівник" КЗ"Степанецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів"

В конкурсну програму ввійшли:

-конкурс "Візитка";

-"Домашнє завдання";

-"Одягання бойового одягу";

-"Рекламний відеоролік"

Підготовку конкурсантів оцінювало компетентне жюрі, до складу якого входили:

-голова комісії - Яременко Олександр Іванович, голова Степанецької с/р ОТГ;

-Зоренко Павло Михайлович, заступник голови Степанецької с/р ОТГ;

-Мітакі Юлія Вікторівна, заступник голови з гуманітарних питань Степанецької  с/р ОТГ;

-Дорошенко Тетяна Миколаївна, начальник відділу освіти Степанецької с/р ОТГ;

-Гапоненко Юлія Валеріївна, провідний фахівець Канівського районного відділу управління ДСНС України в Черкаській області, старший лейтенант служби цивільного захисту.

Привітали всіх учасників з відкриттям фестивалю Яременко О.І. та Дорошенко Т. М.,

бажаючи успіхів у змаганнях та перемоги сильнішим, хоча переможцями є всі дружини, які долучились до цього корисного і повчального фестивалю, адже вже сама підготовка до нього згрупувала та здружила юних учасників. Розпочали свято із конкурсу "Візитка", в якому капітани команд представили усіх членів своєї команди, познайомилися із суперниками. В цьому конкурсі потрібно було за регламентований час показати характер і здібності своєї дружини, розкрити тему, продемонструвати артистизм і всю свою майстерність, але всі справилися із цим завданням дуже добре.

Поки комісія підраховувала бали, до уваги всіх присутніх прозвучала гарна пісня у виконанні Царенка Богдана.

Потім був показ домашнього завдання на пожежно-рятувальну тематику під гаслом:"Правила безпечні - для кожного доречні". Завданням цього конкурсу було висвітлення актуальних питань забезпечення пожежної та техногенної безпеки,варіанти дій у різних ситуаціях, показати доцільність дотримання правил безпеки життєдіяльності.

Після цього конкурсу глядачів привітали своїм виступом Козак Алла та Козак Ірина, подарувавши дуже ніжну пісню.

Третій конкурс був дуже цікавим та веселим, це конкурс "Одягання бойового одягу", який проходив під пильним наглядом Гапоненко Ю.В. провідного фахівця райвідділу управління ДСНС. Потрібно було правильно і за найменший час вдягнути екіпіровку пожежника. Наші юні пожежники справились дуже спритно і майстерно із цим не простим завданням.

Потім для всіх присутніх прозвучало музичне привітання від Сімйонової Тетяни.

Останнім конкурсом фестивалю був конкурс "Рекламний відеоролик". Кожна команда-учасниця надала до оргкомітету свої відеоматеріали для демонстрації на екран. Ці ролики повинні були бути змістовними та оригінальними,повністю розкривати тему, показати бездоганну операторську роботу, бути доступними для глядацької аудиторії, мати свій сценарій, показати режисерську роботу та акторську майстерність. Завдання не просте, але діти справились із ним чудово.

І поки жюрі підводило підсумки конкурсу, глядачів привітали своїми виступами Лагодіч Вікторія та Козак Ірина.

Привітав переможців голова Степанецької ОТГ Яременко О.І., вручив грамоти та призи командам згідно місць:

І місце зайняла дружина "Рятівник" села Степанці,

ІІ місце - дружина"Пульс життя" села Мартинівка, ІІІ місце дісталося дружині "Оберіг" села Беркозівка.ІV місце посіла дружина "Прометей". Всі присутні привітали учасників гучними оплесками, розділяючи радість перемог.

Цей фестиваль пройшов у невимушеній, дружній атмосфері, у теплому, затишному залі, подарувавши всім присутнім багато корисної та цікавої інформації та безліч позитивних емоцій.