Жіноче свято в Степанецькій громаді пройшло весело

Дата: 09.03.2018 15:15

Хоч цього року весна трішки запізнилася, але ж свято жінок, краси і кохання ще ніхто не відмінив. Тому в день 8 Березня клубами Степанецької громади прокотилася хвиля привітальних концертів. Не зважаючи на прохолодну погоду, глядачі із задоволенням прийшли до, святково прибраних клубів, щоб розділити між собою весняний настрій та насолодитися чудовими номерами, які підготували для них їхні артисти.

В цей день своїх жіночок вітав жіночий аматорський колектив "Калина" селища Степанецьке.

Поздоровити кращу половину Степанецького від імені Олександра Івановича взяла на себе відповідальність Мітакі Юлія Вікторівна, яка являється заступником голови Степанецької ОТГ з гуманітарних питань.

Чого тільки не приготували організатори концерту у своїй святковій програмі: І гарні душевні пісні, і жарти,

Фото без опису і кумедні сценки, і прекрасні вірші для наших жінок, матусь, доньок, сестричок, онучок. Концерт видався дуже цікавим і змістовним. У селі Копіювата теж не забули привітати своїх жіночок, подарувавши їм гарний, вітальний концерт.

А в селі Степанці у слобідському клубі відбувалися справжні дива - співали і артисти, і глядачі. Улюбленець слобідських жіночок, завідуючий сільським клубом Вергелес Микола Андрійович справжній чарівник і дамський угодник, адже глядачі були у захваті від чудової концертної програми.

Фото без опису Лунали і запальні козацькі пісні, і ліричні зізнання у коханні,

Фото без опису до уваги гостей також був представлений зворушливий і дуже гарний танок у виконанні маленьких чарівниць.

З привітальним словом до жінок також звернулася Юлія Вікторівна, але атмосфера в залі була настільки теплою і дружньою, що вона не втрималася і подарувала слобідським жіночкам душевну пісню про наших святих матерів, чим визвала сльози  вдячності на жіночих очах.

Концерт був настільки хорошим, що не хотілося покидати стіни цього маленького, але затишного сільського клубу.

Також свято 8Березня у і Полствинському старостинському окрузі було веселим та запальним.

Веселі та жартівливі пісні і сценки глядачам подарували дитячі та дорослі самодіяльні колективи Малоржавецького клубу.

Кожна присутня на святі дівчина,жінка,бабуся отримала гвоздику, власноруч виготовлену завідуючою сільським клубом клубом Марією Колодчук та кольорову листівку від директора школи Тетяни Гуржій, яка привітала жінок чудовим віршем.

Тож, можна вважати, що весна вступила вже в свої законні права - серця зігріті, усмішки зацвіли, в очах горить вогник жіночого щастя, а більше годі і сподіватися. Адже, коли жінка щаслива і посміхається - то радіє вся Земля...