Зима - не привід не кохати

Дата: 15.02.2018 15:09

Надворі ще зима, але у серця вже постукала весна. У наші серця знову завітало свято.

Мабуть, найдивовижніше і найпрекрасніше – свято кохання. А кохання не боїться холоду і розквітає будь-якої пори. У День Святого Валентина прийнято висловлювати свої почуття любові і прихильності друзям, рідним, коханим.

Символом цього дня є яскраво червоні сердечка, голуби, купідони, букети троянд та фіалок.

Завітавши до Степанецької школи, ми можемо побачити, як майорять по коридорах ці символи. Учні заздалегідь готувалися та робили святкові листівки з побажаннями.

Також на перервах лунали музичні привітання, надіслані однокласникам та товаришам. На радіолінійці звучала історія виникнення цього свята, яку підготували учні сектору інформації.

Романтичні передбачення, які підготували соціальний педагог та психолог школи, приємно здивували учнів та працівників школи.

Святкування триватиме до п’ятниці і завершиться вечором відпочинку для старшокласників. Учні  нашої школи мають змогу кожної п’ятниці отримати насолоду від перегляду цікавих кінофільмів, які демонструються у актовій залі школи.