Достойна участь у МАН

Дата: 19.02.2018 14:56

17-18 лютого 2018 року на базі Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відбувся III тур (захист) II етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України. Свої дві роботи у секції «Агрономія» та «Історичне краєзнавство» представляла учениця 10 класу Степанецької спеціалізованої школи I-III ступенів Доценко Олена, яка працювала під керівництвом вчителів Яременка С.І. та Заїки С.А. За попередніми результатами у секції «Агрономія» Олена посіла III місце в області,а у секції «Історичне краєзнавство» для призового місця їй не вистачило кількох балів, проте її робота, як одна з кращих, відзначена Грамотою Черкаського територіального відділення Малої академії наук України.

Вітаємо Олену та її керівників з успішним виступом !!!