вшанування пам'яті жертв Голодомору в Мартинівському старостинському окрузі

Дата: 24.11.2017 14:27

22 листопада 2017 року о 10.00 запалали свічки скорботи біля пам’ятника жертв Голодомору в с. Мартинівка.

Сьогодні важко знайти свідків того трагічного горя, яке ввірвалося в домівки українського народу. Тільки в Мартинівці понад 1300 жителів. В знак поваги і пам’яті про ті страшні дні колишній учитель Мартинівського НВК Боровик Іван Ілліч зібрав матеріали про голодомор в селі Мартинівка 1932 – 1933 рр.

За проектом місцевого жителя Антипенка Володимира Васильовича та працівниками школи Ніколенко В.В. та Гончаренко В.І. було побудовано та встановлено пам’ятник Голодомору.

«Зупиніться на хвилину, схиліть голови, прочитайте напис на пам’ятнику «Не забудьте і Не простіть»