Велике серце дарує свято

Дата: 26.12.2017 13:17

Новий Рік-це чарівне свято, коли здійснюються всі заповітні мрії, коли казка стає реальністю, в повітрі пахне мандаринами та хвоєю. Дітвора пише листи Діду Морозу, замовляє омріяні подарунки і чекає з нетерпінням тієї миті, коли можна відкрити пакунки із своїми мріями. Та, нажаль, не всі дітки мають змогу зустрічати свято у повному сімейному колі. Є й такі, в яких доля забрала найцінніше-батьків.Такі діти є і в Степанецькій ОТГ- це дітки із сім`ї Кулініч, три брати: Денис, Родіон та Назар, які поживають з бабусею Катериною Олександрівною. Але діти є діти і свято з подарунками і привітаннями для них ніхто не відміняв.

Доля цих діток не байдужа для людей, які проживають у нашій громаді, їм допомагають і сусіди, і депутати, і виконком Степанецької сільської ради. Перед новорічними святами до цієї родини завітала добра, чуйна жінка Балинська Валентина Іванівна, депутат Степанецької сільської ради, яка має велике, щире серце, що воліє допомагати всім, хто цього потребує. Ситуація, яка склалася в цій родині зачепила душу Валентини Іванівни до самих глибин людського єства. Вона вирішила трішки підсолодити життя маленьких сиріток, привітала їх з наступаючим Новим роком та подарувала солодкі подарунки і продукти харчування. Дітки дуже зраділи цій зустрічі, із задоволенням прийняли смаколики та щиро, по-дитячому, дякували гостю.