Черкаська область, Черкаський район

"Росава” ЗДОБУВАЄ ВОЛЬОВУ ПЕРЕМОГУ В ЧЕМПІОНАТІ ОБЛАСТІ З ФУТЗАЛУ!

Дата: 15.11.2017 13:16
Кількість переглядів: 888

12 жовтня стартував Чемпіонат області з футзалу в трьох лігах( Екстра ліга, Вища ліга та Перша Ліга), “Росава” хоче захистити своє чемпіонство у Вищій лізі.

Фото без опису

В ній також беруть участь минулорічні призери чемпіонату та учасники: “Рятівник”, “Шевченківський край”, “Яснозір'я”, “Червона Слобода” та команди новачки: “Катеринопіль”, “Громада”, “Пивас”, “Хімелекторобуд”, “Митниця” та “Металіст” Миронівка. Перший матч степанчани грали з командою “Хімелектробуд” та вирвали перемогу. Гравці “Росави” як завжди нав'язують силовий футзал, а черкаські гравці хочуть діяти більш комбінаційно але це їм не вдається. Натомість першими пропустили гравці в синьому. Аджубей відкрив рахунок у матчі, через декілька секунд Вовк не попадає у ворота з 6 метрів. Декількома моментами обмінялися команди, але все без результату. На 15 хвилині першого тайму, наших суперників, після удару Конюші рятує каркас воріт. Під кінець першого тайму свіжіший вигляд мають гості, але у них є проблеми із завершальним пасом. «Росава» уже грає з перебором командних попереджень, але одного разу таким козирем черкащани не скористалися.?Другу половину гри жвавіше почали гравці “Росави”, Вовк пробиває із-за меж штрафного майданчика не точно. Момент у Франчука Ігора, м'яч пройшов поруч зі стійкою, Натомість в наступному моментів біля воріт суперника він забиває, і рахунок стає 1:1.Відразу черкащани могли знову вийти вперед, але Авер’янов не зумів реалізувати вихід один в один з голкіпером. Знову момент у Вовка, але він не може переграти голкіпера. У «Росави» частіше біля воріт опонентів гостює їхній голкіпер Сорокін. На 37 хвилині, Ілля Никитенко реалізує свій момент і дарує перемогу “Росаві” Степанці.

Наступний матч степанецька команда зіграє 25 листопада о 13:00 з Миронівським «Металістом».