Кількість переглядів: 601

«Росава - Наша ряба» здобула вольову перемогу з рахунком 5:2.

Голи: Мірошников (3), Бовшик, Нікітенко – Каплюченко, Вдовика

Фото без опису

У неділю 28 лютого степанчани зіграли з командою «Шевченків Край» м.Звенигородка. З перших хвилин матчу наші гравці взяли шкіряну кулю під власний контроль, і провели  протягом перших хвилин матчу декілька гольових моментів, але м'яч ніяк не хотів залітати у ворота суперника. Згодом степанчани темп знизили, «Шевченківський край» почав ретельніше готувати свої атаки, позиці, наступи. Але в захисті «Росава» дуже добре почувається, тому що з 9 гравців, що брали участь у грі 6 захисників. Звенигородка могла тільки розраховувати на контр-атаки, чим вони і скористалися у першому таймі, забивши 2 голи у наші ворота.

Другий тайм можна охарактеризувати тим, що гравці в синьому тримали м'яч 16 хвилин із 20. Вже на 22 хвилині матчу, Мірошнікова вивели сам на сам з голкіпером і він скористався своїм шансом. «Росава» не знижує обертів,  і починає включати в гру нашого голкіпера Вовка ( Сорокін отримав перелом пальця, і пропустить заключні матчі). Все таки граючи з п'ятим польовим гравцем вдалося забити свій другий м'яч, після удару Вовка, на добиванні перший був Мірошніков. Пропустивши другий м`яч, гравці в зеленому, намагаються йти вперед, та отримують контр-атаку, і пропускають третій м'яч, надзвичайно сильним та влучним ударом відзначився Бовшик. Цей гол вибив з колії звенигородську команду і вона пропустила ще два. Спочатку Мірошніков оформив хет-трик в цьому матчі, а згодом Никитенко Ілля поставив «Жирну крапку»! 5:2 і хороша гра від Нашої команди! Наступна зустріч на паркеті ПС «Будівельник» пройде 4 лютого (неділя) о 21:00 проти команди «Громада»