50 років Беркозівській школі

Дата: 02.11.2017 12:35

28 жовтня в селі Беркозівка  в сільському  будинку культури відбулося святкування 50-річного ювілею  школи.

50 років тому  теперішнє приміщення школи  гостинно відкрило  двері 233 учням, серед яких було 32 першокласників.

За пів століття навчальний заклад випустив 687 учнів, які в подальшому житті  стали працівниками сільського господарства, медичними працівниками, вчителями, працівниками  культури, артистами, поетами, юристами,  техніками,  інженерами,  айтішниками,  бухгалтерами,  економістами,  психологами,  технологами,  продавцями,  військовослужбовцями,  спортсменами.

Школа гордиться своїми  випускниками, які  боронили і боронять рубежі України на сході Батьківщини.

Свято підготували та провели вчителі та учні Беркозівського навчально-виховного комплексу.

В програмі свята були цікаві виступи школярів з вітаннями, побажаннями, з віршами, піснями і танцями, тематичними презентаціями.  Громадськість села вшанувала  пам'ять про  вчителів, які відійшли у вічність хвилиною мовчання . Відбулося покладання квітів до братської могили учнями школи.

На святкування прибули випускники минулих років ,серед них колишня випускниця школи Панасенко (Северин) Ніна Григорівна, яка довгий час працювала солісткою самодіяльного народного ансамблю пісні і танцю «Чорнобривець»  Миронівського районного будинку культури, нині керівник фольклорно-етнографічного ансамблю «Золота нива» Центральненського будинку культури . Вона прибула на святкування разом зі своїм колективом і привітала працівників школи всіх років та жителів села, гостей ювілею  своїми задушевними піснями і запашним власноруч спеченим   короваєм.

На свято були запрошені  представники влади,  ветерани педагогічної праці. Перед  присутніми  виступили вчителі-пенсіонери Пекарська Галина Кузьмівна, Боровик Іван Ількович, Савченко Леонтій  Іванович . Із щирими  словами вітань виступили заступник голови Степанецької ОТГ Мітакі Юлія Вікторівна,  голова СФГ «Т.В.К.» Топалов Володимир Костянтинович, який довгий час є щедрим спонсором  нашої школи і традиційно  - з подарунком. Колишній вчитель фізичної культури Савченко Л.І. прибув також з подарунком.

Всіх присутніх пригостили святковим короваєм.

Свято завершилося святковим ювілейним дзвінком, який пролунав з рук найстаршого вчителя Пекарської Галини Кузьмівни.