Відкритий турнір з футзалу Канівської районної ДЮСШ «Колос»

Дата: 21.12.2017 11:36

В Канівському районі 17 грудня 2017 року проведено відкритий турнір Канівської районної ДЮСШ «Колос» з футзалу серед юнаків 2000-2001 р.н. та молодші.

В змаганнях приймали участь юні футболісти сіл Степанці, Ліпляве та Бобриця, які складають основу команди учасників чемпіонату області з футболу. Мета турніру – це розвиток фізичної та тактичної підготовки спортсменів а також популяризації футзалу серед школярів. Змагання проводилися за принципом «кожний з кожним» в дуже цікавій боротьбі. Під час змагань діти краще зрозуміли особливості правила гри та тактики фут- залу і отримали багато позитивних емоцій.

Перше місце та кубок виборола команда відділення футболу с. Степанці, тренер Почтар М.Г.,

ІІ місце у бобрицьких футболістів, ІІІ місце у юнаків села Ліпляве. Учасники команд переможців та призерів нагороджені грамотами.

За інформацією директора районної ДЮСШ «Колос»