Черкаська область, Черкаський район

2 тур чемпіонату області з футзалу

Дата: 27.11.2017 11:23
Кількість переглядів: 601

25 листопада відбувся 2 тур чемпіонату області з футзалу, в якому наша “Росава” грала проти “Металіста” з Миронівки та впевнено перемогла 2:0. Голами відзначилися Бовшик Вадим та Конюша Олексій.

З перших хвилин матчу степанчани взяли круглого під свій контроль, але коли втрачали його, то швидко вступали у відбір. А гравці Миронівки намагалися нав'язувати боротьбу тільки на своїй половині поля. На 10 хвилині матчу В. Бовшик був перший на підбиранні, після удару Мірошнікова і пробив мимо голкіпера. 1:0 – “Росава” попереду.

Вболівальникам не довелося чекати довго другого забитого голу. Никитенко забрав м'яч у екс-гравця “Росави” Литовченка Євгена та віддав на Конюшу, який розібрався з захисником та голкіпером суперника.

Миронівські футболісти створили лише один момент, після розіграшу ауту, удар Яковенка прийняла стійка воріт.

Другий тайм розпочався з небезпечного штрафного удару біля воріт Сорокіна, однак переграти кращого воротаря минулорічної екстра-ліги дуже складно.

Варто відзначити, що далась в знаки відсутність братів Франчуків, які явно допомогли б нашій команді.

Рахунок на табло змушував великими силами команду“ Металіст” йти вперед, на що вони могли отримувати швидкі контратаки степанецьких гравців. Спочатку удар Мірошнікова від пропущеного голу врятувала стійка воріт, у другому моменті Бовшик мав стовідсоткову нагоду поставити «жирну» крапку в так званому дербі, але і сам не зрозумів як не влучив у ворота.

Після розіграних кутових ударів голкіпер “Росави” тричі врятував ворота. Миронівка за 2 хвилини до кінця матчу  грає без воротаря, однак нічого зробити не може з чітко налагодженим захистом наших гравців.

“Росава” перемагає та має однакову кількість очкок  в турнірній таблиці  з “Громадою” та “Рятівником”.

Наступну гру “Росава” зіграє з командою  “Катеринопіль” 10 грудня о 18:00.