Автобусні перевезеня під контролем

Дата: 12.02.2018 10:48

Згідно розпорядження голови Канівської РДА від 04.01.2018 року № 3"Про утворення тимчасової робочої групи для проведення в районі моніторингу перевезень пільгових категорій громадян" Була створена тимчасова робоча група,в яку увійшли працівники соціального захисту РДА та представники Степанецької об`єднаної громади для контролю і перевірки ефективного використання бюджетних коштів на компенсаційні виплати.Був складений графік роботи для осіб, які здійснюють цю роботу. Було промоніторено п`ять автобусних маршрутів загального користування з 05.01.2018 року по 21.01.2018 року, а саме:

Канів - Горобіївка;

Канів -Яблунів - Полствин;

Канів - Мельники;

Канів - Копіювата;

Канів - Бересняги,

які проходять по території Степанецької ОТГ. Під час проведення моніторингу було встановлено, що за один день в середньому, по цих маршрутах проїзджає 186-200 осіб,за яких, по договору з перевізником, проводяться компенсаційні виплати за пільговий проїзд загальним транспортом за рахунок субвенцій з бюджету Степанецької ОТГ. Пільгові перевезення здійснювались при наявності у громадян відповідних документів, де б засвідчувалася сама особа та вид пільги, на яку вона має право.