Виготовлення топографічного плану Степанецької ОТГ

Дата: 22.03.2018 10:03

Рішенням Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади від 13.12.2017 № 8-10/VIII затверджено програму розробки містобудівної документації Степанецької сільської ОТГ на 2018 -2019 рік, яка спрямована на задоволення потреб громади у геопростровій інформації, забезпечення органу місцевого самоврядування, підприємницьких структур картографічною і геодезичною продукцією, впровадженням передових досягнень науки, техніки та технологій у цих сферах.

Наразі розпочато перший етап реалізації заходів програми виконанням робіт з виготовлення топографічного плану в масштабі 1:2000 території Степанецької сільської ради об`єднаної територіальної громади Черкаської області ( в межах с. Степанці, с. Пилява, с - ща Степанецьке).

Другий етап розпочнеться після завершення процедури відкритих торгів в системі Prozoro з виготовлення топографічного плану в масштабі 1:2000 території Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області в межах Беркозівського старостинського округу(с. Беркозівка, с. Лізки), Попівського старостинського округу (с. Попівка), Павлівського старостинського округу (с. Павлівка, с. Новоукраїнка), Полствинського старостинського округу (с. Полствин, с. Малий Ржавець), Горбіївського старостинського округу (с. Горбіївка, с. Буда - Горбіївська), Мартинівського старостинського округу (с. Мартинівка. с. Дарівка. С. Ключники), Копіюватського старостинського округу (с. Копіювата, с - ща Копіювате).

Тож скоро наша громада буде з топографічним планом та зможе розпочати виготовлення генеральних планів населених пунктів.