Кількість переглядів: 642

Росава-Наша Ряба переграла дублерів Черкаського Дніпра.

Фото без опису

Сніг, дощ, вітер. Але для Білозірської Академії це не перешкода. Почищене штучне покриття і всі умови для тренування залишили дуже приємні враження у наших футболістів.

В цьому матчі тренерський штаб Степанецької команди поставили ціль переглянути новачків, ну і деяких гравців на інших позиціях. Варто відзначити, що майже всі виконавці залишились в команді, це й було основним завданням керівництва клубу!

Є і новини із лазарету. Перший підготовчий турнір пропустить через перелом наш основний голкіпер Сорокін Олексій. Керівництво, тренерський штаб та гравці бажають здоров‘я і як найшвидшого виздоровлення!

З перших хвилин Черкаські футболісти агресивно пресингували біля наших воріт. Так, як це перший збір в цьому році, гравцям з Канівського району було дуже складно перелаштуватися після зимового футзалу! Перша половина першого тайму пройшла за переваги молодіжки Дніпра і це принесло свій результат 2:0! Але до перерви вдалося переломити хід гри. Красивий гол забив молодий степанчанин Столяр Владислав, який дуже активно провів свій час на полі. Другим голом відзначився зі штрафного Болюк Олександр 2:2.

Після перерви склад команди «Росава-Наша Ряба» майже весь було змінено. Кожен гравець отримав свої 45 хвилин. Другий тайм пройшов за повної переваги Степанецької команди. Жодного удару в рамку воріт Росави. Гравці приборкали м’яч, і взяли під контроль гру. Третій гол забив Подгорський Роман, а четверте взяття воріт пройшло з пенальті. Заробив і виконав ГНП. 2:4

Наступний матч відбудеться в білозір‘ї 17 лютого в 16:00 проти команди Базис с. Кочубіївка.