Новорічні подарунки від спонсорів

Дата: 24.12.2017 07:24

Гордістю Степанецької ОТГ є її школа. Тут зростає наша надійна зміна, наше майбутнє покоління, якому ми передамо нашу історію, наші справи, дух і волю нашого роду. Це квітучий, завжди юний, сад, в якому із маленької зернини виростають прекрасні пагони, які дають рясні плоди. Тут вирує життя, гуде, шумить, дзвенить, немов весняний водограй. Діти нашої школи живуть активним життям-навчаються, проводять конкурси, приймають участь у спортивних змаганнях, прославляють свою школу на олімпіадах, займають призові місця, пишуть наукові роботи, здобувають кубки першості, медалі, грамоти.

За сприяння голови Степанецької громади Яременка О. І. та за кошти депутата Канівської районної ради Мироненка В.П., на суму 20 тисяч гривень у школі підключили Wi-Fi та придбали ноутбук.    Фото без опису

За участі народного депутата Г.Б.Бобова до шкільного спортзалу було завезено 10 спортивних матів, щоб наші діти мали змогу займатися спортом.          Фото без описуА також подаровано ноутбук, проектор та екран.