У СТЕПАНЦЯХ ВИЗНАЧИЛИСЯ ІЗ СЕКРЕТАРЕМ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТА ЗАСТУПНИКАМИ ЯРЕМЕНКА

Дата: 24.05.2017 00:48

На вчорашньому сесійному засіданні депутатський корпус новоствореної Степанецької ОТГ проголосував за ряд кадрових рішень, серед яких посади секретаря сільської ради, заступників та керуючого справами Степанецької сільської ради.

Про це інформує спеціальний кореспондент «Kanos».

Відтак секретарем сільської ради стала Юлія Пустовойт. Першим заступником голови Степанецької громади обрали екс-голову Канівської РДА Сергія Дубенця. Посаду заступника із гуманітарних питань обійматиме Юлія Мітакі, а керуючою справами сільської ради наразі буде екс-секретар сільської ради часів Віри Ласкавої - Наталія Вовчинська.

Окрім цього, на засіданні було оголошено про створення двох фракцій - «Аграрної» та «Рідна Канівщина», затверджено перелік постійних комісій, що працюватимуть в депутатському корпусі, їх персональний склад, а також проголосовано за положення про виконавчий комітет та положення про старост.

На ряду з цим, в ході сесійного засідання новообраний депутатський корпус затвердив теж Регламент Степанецької сільської ради і штатний розпис апарату ОТГ.