У СКЛАДІ КАНІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ З'ЯВИЛОСЬ ОДРАЗУ 4 НОВИХ ОБРАНЦІ

Дата: 31.05.2017 00:47

У зв’язку з обранням до складу Степанецької сільської ради окремих депутатів районного депутатського корпусу, у складі останнього відбулися зміни.

Про це інформує спеціальний кореспондент «Kanos».

Зокрема, в сьогоднішньому черговому сесійному засіданні Канівської районної ради вперше взяли участь 4 нові депутати, які отримали мандат після того, як їх попередники були обрані у Степанецьку сільську раду.

Так, замість Миколи Бабича та Сергія Савчука, які були обрані від БПП «Солідарність», у депутатський коркус зайшли лікар Володимир Сіліцький та директор Департаменту експертизи та моніторингу перспективних проектів ПАТ «Укпгідроенрго» Олександр Кукса.

Замість Валентини Балінської, обраної від «Українського об’єднання патріотів – Укроп», у склад районної ради увійшов інженер з охорони праці Канівського району електричних мереж Олександр Сімперович, а замість Олени Житарєвої, обраної від ВО «Черкащани» місце у депутатському корпусі зайняв директор Канівського природного заповідника Володимир Пилипенко.