Дата: 02.06.2017 00:41

На останньому сесійному засіданні Канівської районної ради депутати підтримали звернення голови райради Сергія Геращенка до керівництва ПрАТ «Миронівської птахофабрики» та ТОВ «НВФ «Урожай» з проханням перереєструвати підприємства, які знаходяться у селі Степанці в інші села Канівського району, які не входять у Степанецьку ОТГ.

02.06.2017 Про це інформує спеціальний кореспондент «Kanos».Відповідне звернення було викликане тим, що податки, які надходили від цих підприємств, складали значну частину бюджету району, а при створенні ОТГ, податки будуть надходити у Степанецьку громаду, яка включає лише 8 сільських рад. Відтак, решта 21 сільська рада без цих надходжень не зможуть утримувати школи, садочки, ФАПи, здійснювати соціальний захист населення.«Навіть, коли податки надходили у районних бюджет, у нас було вилучення у державний бюджет близько 10 млн.грн. Коли податки будуть надходити у Степанці, у них буде значно більше вилучення, адже сума доходу буде розраховуватися на кількість жителів. І це вилучення буде сягати близько 19-20 млн.грн., тому Степанці, як отримували свої кошти, вони їх так і отримуватимуть. Просто ці кошти, які ми зараз використовуємо на весь район і могли б використовувати надалі, будуть перераховуватися у державний бюджет», - пояснив голова Канівської РДА Дмитро Шелест.

• За підтримку відповідного звернення проголосував 23 депутат районної ради, 1 обранець утримався під час голосування.