Повідомлення про обробіток посівів пестицидами та отрутохімікатами

Відповідно до Закону України «Про бджільництво» та державних  санітарних правил «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів в народному господарстві» повідомляємо,  що підприємство ВП «Степанці» ТОВ «НВФ «УРОЖАЙ»,  в період з «08» 04 2022 року по «15» 04 2022 року  на  полях,  що розташовані на території Яблунівської, Литвинецької, Степанецької сільських рад  проводитиме діяльність із застосування препаратів:

12:17 06.04.2022

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

18 січня 2022 року о 10-00 годині в приміщенні Степанецького будинку культури (с. Степанці, вул. Шевченка, 23) відбудуться громадські слухання.

12:47 11.01.2022

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС НА ВАКАНТНУ ПОСАДУ

Степанецька сільська ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування – провідний спеціаліст загального відділу (строковий трудовий договір, на період відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку).

17:04 29.12.2021

ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС НА ВАКАНТНУ ПОСАДУ