Про намір отримати дозволи на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Дата: 20.02.2023 09:58

Оголошення про початок громадського обговорення – Стрийська Міська Рада

Виконавчий комітет Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області (виконавчий комітет Степанецької с/р ОТГ), код ЄДРПОУ 04411332, Черкаський р-н, с. Степанці, вул.Тагіанесяна, 100, тел.  (04736) 96-4-16, e-mail 473696416@ukr.net, має намір отримати дозволи на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря для котельні нежитлової будівлі, що розташована по вул.Молодіжна, 32 в с. Копіюва, котельні нежитлових приміщень Мартинівської сільської ради по вул. 206 Дивізії, 1 в с. Мартинівка та котельні нежитлового приміщення по вул. Центральна, 104 в с. Таганча  Черкаського району.

Котельні є діючими об’єктами, потужність яких менше 50 МВт. Діяльність товариства не підпадає під дію Закону України „Про оцінку впливу на довкілля“.

Джерелами утворення забруднюючих речовин в атмосферне повітря є котли. Від котельні, що розташована по вул.Молодіжна, 32 в с. Копіюва, в якості палива використовуються відходи деревини/дрова або вугілля, в атмосферне повітря виділяються такі забруднюючі речовини як діоксид азоту в кількості 0,02 т/рік, діоксид сірки -0,103 т/рік, оксид вуглецю-0,047 т/рік, тверді суспендовані речовини недиференційовані за складом-0,301 т/рік, важкі метали -0,00005т/рік, леткі органічні сполуки - 0,003 т/рік та парникові гази: метан-0,0004т/рік, діоксид вуглецю-11,831 т/рік та оксид діазоту -0,0004 т/рік.Від котельні, що розташована по вул. 206 Дивізії, 1 в с. Мартинівка, в якості палива використовується природний газ, в атмосферне повітря виділяються такі забруднюючі речовини як діоксид азоту в кількості 0,011 т/рік, оксид вуглецю-0,011 т/рік та парникові гази: метан-0,0001т/рік, діоксид вуглецю-7,769 т/рік та оксид діазоту -0,00001 т/рік.Від котельні, що розташована по вул. Центральна, 104 в с. Таганча,  в якості палива використовуються відходи деревини/дрова, в атмосферне повітря виділяються такі забруднюючі речовини як діоксид азоту в кількості 0,03 т/рік, оксид вуглецю-0,029 т/рік, тверді суспендовані речовини недиференційовані за складом-0,360 т/рік, леткі органічні сполуки - 0,007 т/рік та парникові гази: метан-0,0007 т/рік, діоксид вуглецю-15,148 т/рік та оксид діазоту -0,0006 т/рік.

Пропозиції щодо дозволених викидів для котелен не перевищують встановлені законодавстом нормативи. По ступеню впливу на довкілля котельні відносяться до обєктів 3 групи.

Збір зауважень та пропозицій громадськості по даному питанню проводиться протягом 30 календарних днів з дня публікації повідомлення про намір в місцевих друкованих засобах масової інформації Черкаською обласною державною адміністрацією, м.Черкаси, бул.Шевченка, 185 (тел. 37-22-49 zvernennya.oda@gmail.com).

Лист