ПРИЄДНАЙМОСЯ ДО НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНОЇ АКЦІЇ!

Дата: 01.12.2022 11:16

Шановні  колеги!

Науково-методичний відділ ОУНБ ім. Тараса Шевченка оголошує обласну бібліотечну новорічно-різдвяну акцію «Зігріємо серця нашою майстерністю». Акція проходитиме з 01 грудня 2022 року по 20 січня 2023 року.

Пропонуємо Вам долучитися до акції шляхом створення новорічно-різдвяних поробок, поздоровчих листівок, відео-вітань, відео-презентацій, проведення конкурсів як в межах Ваших закладів так і режимі онлайн.

Мета: залучення членів Вашої громади, внутрішньо переміщених осіб (ВПО) до участі у заходах бібліотеки, популяризація можливостей Ваших закладів як просторів розвитку творчості, волонтерства, утвердження національно-патріотичної свідомості членів громади, ВПО.

Місце проведення: публічні бібліотеки, волонтерські пункти, будинки культури, сторінки бібліотек в соцмережах, сайти бібліотек та на сайтах територіальних громад.

Опис заходів що можуть відбуватися):

• Створення новорічно-різдвяних поробок (користувачі дорослі, діти) та привітання ними членів своєї громади (особливу увагу звернути на людей з обмеженими фізичними можливостями, людей похилого віку). Вітання поробками воїнів ЗСУ (через волонтерські організації, в реабілітаційних центрах).
  • Проведення в межах бібліотек громади конкурсів на кращу поробку (особливо дитячу) новорічно-різдвяної тематики (ут.ч. онлайн), на кращу тематичну фото-зону, кращу привітальну листівку.
  • Створення та презентація відео-побажань, новорічних відеороликів  для членів громади, воїнів ЗСУ, волонтерів та ін.

Участь громади та партнерів:

залучити – місцеві органи влади, волонтерські, соціальні служби, освітні заклади, громадські організації та членів громади.

Участь закладів у акції:

матеріали мають бути визначені та подані за номінаціями :

• «Краща новорічно-різдвяна подарункова поробка»(для членів громади, для воїнів ЗСУ).
  • «Найцікавіші конкурси новорічно-різдвяної тематики»(світлини з коментарями, відео)
  • «Кращі відео-роботи»(новорічні відеопривітання, відеоматеріали. Вказати які призначені для воїнів ЗСУ).

Матеріали (коментовані світлини, матеріали конкурсів, відео-роботи) слід надіслати на електронну пошту НМВ ОУНБ metod@library.ck.ua з поміткою  «акція»до 25.01.2023 року.

Вдячні за участь!

Бажаємо перемоги!