ЗЛОЧИНИ У ГРОМАДІ - НЕДОПУСТИМІ

Дата: 20.07.2022 10:05

19.07.2022 року, патрулюючи с.Таганча Степанецької ТГ, поліцейський офіцер громади Віталій Степанць помітив трьох осіб, які здійснювали вирубку деревини порід акація та клен на землі комунальної власності. При цьому, особи не мали жодних дозвільних документів на вказані дії, натомість мали при собі "знаряддя злочину": сокиру та бензопилу.

Про зафіксовану подію було повідомлено до відділу поліції №1. Вказану деревину та знаряддя вирубки вилучили для проведення подальших слідчих дій.

Закликаємо громадян дотримуватися законодавства і не порушувати його, відволікаючи увагу правоохоронців від боротьби з окупантом та колаборантами на нашій землі. Нагадуємо, що відповідальність за злочини у воєнний час не скасована, а уваги правоохоронців вистачить на всіх. Втім, хотілося б, щоб воювати доводилося лише із зовнішнім ворогом.