В Степанецькій громаді впіймали третього п'яного водія та вручили повістку до військомату: автівку, ймовірно, теж передадуть ЗСУ

Дата: 28.03.2022 16:44

На території Степанецької ТГ представники ТРО та поліцейський офіцер громади зупинили вже третього п’яного водія. Тепер його автівку можуть забрати для потреб Збройних сил України.

Інцидент трапився 26 березня.

На порушника  оформили протокол за ст. 130 КУпАП, йому загрожує 17 тис. грн штрафу , також вручили повістку до військомату. Автомобіль вилучили на спецмайданчик, інформацію про це передали до військової адміністрації для подальшого вирішення питання щодо примусового відчуження або вилучення транспортного засобу для виконання завдань з оборони України, її захисту, суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності в умовах правового режиму воєнного стану..