ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ, ПОКИ ЖИВЕ ПАМ’ЯТЬ ПРО НИХ!

Дата: 23.02.2022 11:57

З метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні протягом тижня у закладах освіти громади (Степанецький ліцей та КЗ «Мартинівський ліцей»)  пройшли заходи патріотичного спрямування. Для здобувачів освіти організовано тематичні бесіди «Ангели пам’яті», «Герої у пам’яті – біль у серці», урок-реквієм «На варті – Небесна Сотня», проведено виховні медіагодини «Герої не вмирають…Просто йдуть...», «Україна: шлях до свободи», «Небесна Сотня Ангелів». Також, вшанували хвилиною мовчання всіх, хто поклав життя за долю, за волю, за незалежність і свободу нашої з вами єдиної України!

Герої не вмирають, поки живе пам’ять про них! «Герої не вмирають…Просто йдуть...»

Небесна Сотня об’єднала в собі народ усієї Соборної України. Ми – Єдина країна! Ми всі прагнемо одного – миру, спокою, міцної і квітучої держави та чистого мирного неба над головою.