ВИЗНАЧЕНІ ПРОЄКТИ – ПЕРЕМОЖЦІ ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ – 2022 В СТЕПАНЕЦЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ

Дата: 16.11.2021 16:51

В Степанецькій територіальній громаді 15 листопада 2021 року завершилося голосування за проєкти Громадського бюджету-2022.

На підставі отриманих результатів на Платформі електронної демократії https://budget.e-dem.ua/7122087801/projects визначені проєкти переможці цьогорічного конкурсу.

В категорії «великий» проєкт переміг, серед трьох претендентів, проєкт – ініціатива:

№1 - Закупівля обладнання та ремонт приміщення  їдальні  КЗ "Центр надання соціальних послуг Степанецької сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаського району Черкаської області", - автор Анатолій Нечипоренко с.Степанці, 300,0 тис.грн, отримано голосів – 1167 (абсолютний рекорд).

В категорії «малий» проєкт визначено 10 проєктів-переможців серед 22 поданих та допущених до голосування проєктів-ініціатив.

По Мельниківському с/о - №5 - Наблизим пункт первинної медико-санітарної допомоги до санітарних стандартів, - автор Лідія Атаманенко, с.Мельники, 50,0 тис.грн, - 94 голоси.

По Копіюватському с/о - №7 - «Кінозал  єднає», автор Катерина Циба, с-ще Степанецьке – 57 голосів.

По Таганчанському с/о - №8 - Збереження тепла в АЗП-СМ, автор Тетяна Якушенко с.Таганча, 50,0 тис.грн, - – 190 голосів.

По Горобіївському с/о - №13 - Нічні ліхтарі, автор Світлана Святун с.Горобіївка, 50,0 тис.грн, - 41 голос.

По Попівському с/о - №14 - Сільські місточки, автор Ніна Савчук с.Попівка, 50,0 тис.грн, - 43 голоси.

По Беркозівському с/о - №15 - Діюча дорога на острів, автор Микола Чорноус с.Беркозівка, 50,0 тис.грн, - 86 голосів.

По Полствинському с/о - №18 - Дитяча мрія, автор Оксана Савенко с.Малий Ржавець, 50,0 тис.грн, - 151 голосів.

По Мартинівському с/о - №21 - Облаштування зони відпочинку на території Art-простір, авторка Світлана Чупилка с.Мартинівка, 50,0 тис.грн, - 155 голосів.

По с.Степанці - №22 - "Зелений клас"- еко-простір для навчання та дозвілля в Степанецькому ліцеї, авторка Світлана Заїка с.Степанці, 50,0 тис.грн, - 196 голосів.

По Павлівському с/о - №24 - Встановлення архітектурно-дорожнього знаку автор Олександр Венець, с.Павлівка, 50,0 тис.грн, - 82 голоси.

Всі проєкти – переможці Громадського бюджету 2022 в Степанецькій територіальній громаді будуть реалізовані за кошти бюджету громади впродовж 2022 року.

Вітаємо переможців та заохочуємо їх та і всіх активних жителів громади до співпраці у справі змін у своїх селах на краще.