Громадське обговорення пройшло успішно - в Степанцях буде своя АЗС

Дата: 13.08.2021 11:34

12 серпня 2021 року, в приміщенні будинку культури с. Степанці відбулося громадське обговорення щодо погодження проекту будівництва автозаправної станції на земельній ділянці площею 0,5170 га, кадастровий номер 7122087800:01:002:0040, яка розташована за адресою: вул.. Київська 44, село Степанці Черкаського р-ну, Черкаської обл.

У рамках громадського обговорення не надходили звернення жителів сільської ради, підприємств, організацій чи установ.

У зв’язку з відсутністю пропозицій, погоджувальна рада не створювалася. Спірних питань між громадськістю та замовником проекту не виникло, пропозицій від громадськості не надійшло. Громадські слухання щодо розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо обговорення та оприлюднення проекту будівництва автозаправної станції, вважати такими, що відбулися.

Степанецької сільської ради

Протокол громадських слухань

Коротка інформація про замовників проекту:

ТОВ «НАНО ОІЛ ГРУП» заснована в травні 2017 року.

Основна діяльність по КВЕД – 46.71 Оптова торгівля твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами.

Діяльність компанії ТОВ «НАНО ОІЛ ГРУП» в сегменті продажу та послуг «все включено» на ринку оптової торгівлі нафтопродуктами – це чітко налагоджена робота з покупцями, що дозволяє нам здійснювати поставку палива високої якості і в необхідних обсягах в узгоджені терміни і по конкурентних цінах.

Критеріями якості і конкурентної ціни на ринку нафтопродуктів є:

·Імпорт світлих нафтопродуктів вагоноцистернами з Латвії виробництва «ORLEN Lietuva»

·Зберігання нафтопродуктів в окремих резервуарах у власних/орендованих ємкостях

·реалізація нафтопродуктів з доставкою (СРТ) до Покупця власними паливоцистернами по всій Україні (окрім окупованих теритрій).