Представники Набутівської ОТГ звернулися за досвідом до колег зі Степанецької ОТГ

Дата: 16.04.2021 20:55

Обмін досвідом між об’єднаними територіальними громадами в Черкаській області йде на користь усім учасникам, адже проблеми, з якими стикаються ОТГ, є однотипними. І практика показує, що для успішної реалізації корисних проєктів не обов’язково витрачати безліч часу й трудових ресурсів, - достатньо звернутися до більш досвідчених громад. Саме обговорення нюансів діяльності ОТГ є метою організації навчальних поїздок, як невід’ємної складової просування реформи децентралізації.

Тож, 16 квітня 2021 року до Степанецької ОТГ завітали представники Набутівської ОТГ:

Ірина Величко – голова Набутівської сільської ради;

Алла Лазаренко – начальник відділу економіки та інвестицій;

Ігор Пуха – юрист;

Оксана Лисенко – староста села Бровахи;

Наталія Баб’як – староста села Корнилівка;

Світлана Слободяник – староста села Сахнівка;

Наталія Сухопара – староста села Нетеребки;

Олександр Оришака – староста села Драбівка.

На початку візиту делегація познайомилась з сільським головою Степанецької ОТГ  Олександром Яременком, першим заступником сільського голови Павлом Зоренком, керівниками комунальних підприємств СКП «Благоустрій», Олександром Вовчинським, КП «СТЕП-АГРОБУД», Володимиром Степанцем та директором КЗ «Центр надання соціальних послуг», Анатолієм Нечипоренком.

Олександр Яременко розповідав про життя і роботу громади, її здобутки і успіхи, про створення і розвиток різних галузей господарювання у Степанецькій громаді. Зазначив, що важливим є комплексний підхід до вирішення усіх питань.

Під час зустрічі, предметом обговорення, який найбільше цікавив гостей, став досвід Степанецької ОТГ в створенні і розвитку комунальних підприємств, їх робота у самій громаді, а ще, - всі організаційні моменти в роботі КЗ «Центр надання соціальних послуг».

Потім був проведений ознайомчий екскурс по об’єктах, роботу яких так детально обговорювали. Представники Набутівської громади побачили матеріально-технічну базу СКП «Благоустрій», побували на території стаціонарного відділення КЗ «Центр надання соціальних послуг», заодно поцікавилися і амбулаторією села Степанці.

Обмін контактами, дружня атмосфера, щира розмова були корисними для всіх учасників і заклали фундамент для майбутньої співпраці.