ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

Дата: 16.01.2021 12:21

Протягом січня 2021 року у Степанцях трапились вже дві крадіжки майна із приватних будинків. З осель виносили лише гроші та золото, аби не привертати зайвої уваги. Крадіжки відбувалися  в день, у робочий час. Оперативники вилучили відео із камер спостереження та розповсюдили  фото підозрюваного для впізнання серед жителів громади. Подія внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 185, частина 3, ККУ, - крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або, - що завдала значної шкоди потерпілому. Триває слідство.

Звертаємося до жителів громади з проханням повідомити будь яку інформацію щодо місця знаходження особи на фото за телефоном 102, або в сільську раду.