Фінальна передача обладнання громадській майстерні у Степанцях

Дата: 02.11.2020 15:11

Проект "Запуск громадських майстернях у  3 громадах Черкаської області" вже завершився.  Однак ще й досі  продовжується наповнення майстерні необхідними інструментами та обладнанням.  Це вдається завдяки вдало проведеним закупівлям.

29 жовтня 2020 року, головний спеціаліст управління економіки Степанецької ОТГ Іван Іванович Степанець отримав додаткове обладнання для громацької майстерені в Степанцях.

Такий сучасний громадський, технологійний простір було створено в рамках грантового проєкту "Запуск громадських майстерень у трьох громадах Черкаської області", який впроваджується у межах спільного проєкту "Посилене партнерство для сталого розвитку", що реалізується UNDP Ukraine / ПРООН в Україні за фінансової підтримки Уряду Швеції.

Проєкт втілили Благодійний фонд "МХП - Громаді" спільно з Черкаською агенцією регіонального розвитку та активної участі виконавчого комітету Степанецької ОТГ та місцевого бюджету.

А громадські організації «Клуб науки «Кварк» та «ПрешсЛаб» наповнювали майстерні заходами для місцевих жителів.